ul. Szkolna 4,
32-043 Skała

+48 12 380 10 61
biuro@jurajskakraina.pl

Akademia Lokalnego Lidera

.

Zapraszamy do udziału w projekcie Akademia Lokalnego Lidera realizowanym przez Fundację Laboratorium Inspiracji Społecznych w partnerstwie z Lokalną Grupą Działania „Nad Białą Przemszą”. Projekt jest skierowany do osób, które na co dzień aktywnie działają w swoich społecznościach lokalnych (wymogiem jest zamieszkanie na terenach wiejskich lub małych miejscowościach do 25 tysięcy mieszkańców).

W ramach projektu oferujemy bezpłatne:

  • szkolenia z zakresu zarządzania, pozyskiwania funduszy oraz promocji;
  • doradztwo indywidulane;

Dla uczestników Projektu przewidzieliśmy także udział w:

  • konkursie na dobre praktyki;
  • dwudniowym Forum Lokalnych Liderów.

Szkolenia w ramach I edycji odbędą się w Starostwie Powiatowym w Olkuszu w dniach: 14, 18-19, 28-29 kwietnia oraz w dniu 5 maja. Tematyka szkoleń jak i regulamin oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie Fundacji www.http://www.fundacjalis.org/projekty.html. (regulamin oraz formularz przesyłamy w załączeniu).

Dokumenty prosimy przesyłać online na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na adres Fundacja Laboratorium Inspiracji Społecznych, os. 2 Pułku Lotniczego 16/135, 31-868 Kraków. Formularz rejestracyjny można wypełnić także online:
https://docs.google.com/forms/d/1uFH9zKBzsotWZKV7oQr-xYywYA2bcNzfqC3-jSRBf0c/viewform

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 7 kwietnia 2016 do godz. 16.00 W razie pytań prosimy o kontakt: Ewa Krupnik- Koordynator Projektu- Fundacja Laboratorium Inspiracji Społecznych; tel. 509 984 084, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.