Kalendarz
listopad 2018
N P W Ś C Pt S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Gminy

Iwanowice

Jerzmanowice-Przeginia

Skała

Słomniki

Sułoszowa

PostHeaderIcon Białe Szaleństwo Mistrzostwa Gminy Jerzmanowice-Przeginia w Narciarstwie Alpejskim i Snowboard

Projekt ”Białe szaleństwo - mistrzostwa Gminy Jerzmanowice - Przeginia w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie”. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”dla małych projektów, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań Osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej Osi, objętego PROW 2007-2013 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju.

 

PostHeaderIcon Zapytanie ofertowe - Kalendarze 2015

Skała, dn. 20 listopad 2014r.

Zapytanie ofertowe

Szanowni Państwo!

LGD Jurajska Kraina z siedzibą w Skale planuje zakup kalendarzy na rok 2015 promujące Stowarzyszenie LGD Jurajska Kraina. Przedmiotem oferty jest kompleksowe opracowanie oraz druk kalendarzy ukazujące walory krajo­brazowo-turystyczne obszaru oraz działalność Stowarzyszenia.

Cena powinna zawierać: kompleksową ofertę od projektu do druku.

Zakres oferty:

1. Kalendarz książkowy na 2015 rok – ilość  50 sztuk – elegancki, kalendarz książkowy B5, układ tygodniowy, narożniki odrywane, posiadający perforację i wstążeczkę w kolorze zharmonizowanym z kolorem okleiny. Materiał okleiny dobry jakościowo, np. skóropodobna. Na okładce logo LGD – metoda suchego tłoczenia. Wklejka (4 do 6 stron – wraz z projektem, opracowaniem tekstu promocyjnego dla LGD Jurajska Kraina, wykonanie około 20 zdjęć i ich obróbka). Kolor okładki kalendarza wg wytycznych LGD.

2. Kalendarz trójdzielny - ilość 200 sztuk – główka wypukła z folią, pasek z okienkiem przesuwnym, karton jednostronnie powlekany, projekt kalendarza (główka i plecki) i nadruk wg wytycznych LGD.

3. Kalendarz listkowy – ilość 1000 szt. wymiary 85mm x 55mm, papier kreda błysk plus folia dwustronnie, zaokrąglone narożniki, druk
w pełnym kolorze.

Oferta cenowa kalendarzy książkowych, listkowych, trójdzielnych powinna zawierać wykonanie około 20 zdjęć wraz z obróbką,

Zamawiający nie dostarcza gotowego tekstu tylko dostarczane są informacje dot. stowarzyszenia,

Oczekujemy na fajną prezentację tak aby tekst był przedstawiony w sposób ciekawy - preferowane są osoby z doświadczeniem w pisaniu samodzielnych tekstów,

Ponadto w kalendarzu książkowym trzeba wykonać mapkę administracyjną.

Złożona oferta powinna zawierać ceny brutto poszczególnych kalendarzy.

Wybór najkorzystniejszej oferty nastąpi w oparciu o następujące kryteria: Cena - 100%

Termin składania ofert upływa w dniu 26.11.2014r.

W razie pytań i wątpliwości proszę o kontakt.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Jurajska kraina” ul. Szkolna 4, 32-043 Skała, tel. 12 380 10 61

 

PostHeaderIcon "LIGA JURAJSKA" dla uczniów szkół gimnazjalnych

Z pomysłu Zarządu MLF w Skale przygotowano sportowy projekt "LIGA JURAJSKA" dla uczniów szkół gimnazjalnych. Projekt bardzo ważny dla tej grupy wiekowej, gdyż nie ma dla nich obecnie odpowiedników turniejów takich jak: Puchar Orlika, Z podwórka na stadion" - inaczej zwany pucharem Tymbarku czy innych które są skierowane tylko dla uczniów szkół podstawowych a nie gimnazjów. Piłkarze w wieku gimnazjalnym zostali zapomniani przez Związki, Stowarzyszenia organizujące turnieje. Podczas spotkania zorganizowanego w biurze Stowarzyszenia LGD "Jurajska Kraina" z przedstawicielami MLF-u w Skale oraz administratorami Orlików z terenu Jurajskiej Krainy został omówiony turniej i przyjęty regulamin rozgrywek oraz harmonogram. LGD "Jurajska Kraina" została współorganizatorem i sponsorem nagród tego turnieju.

Turniej miał na celu rozpocząć cykl turniejów w październiku w Sieciechowicach, ale pogoda nam na to nie pozwoliła. Listopad okazał się troszeczkę łaskawszy i udało nam się dzisiaj rozegrać turniej w Sułoszowej. Chociaż było mglisto i wcale nie za ciepło, wszystkie drużyny stawiły się w komplecie w Sułoszowej. Po przywitaniu przez przedstawicieli MLF Skała i LGD Jurajska Kraina oraz zaprezentowaniu regulaminu uczestnikom rozpoczęliśmy mecze pierwszego turnieju "LIGI JURAJSKIEJ".


 

PostHeaderIcon Świeto Niepodległości w Gminie Jerzmanowice- Przeginia

Serdecznie zapraszamy na WIECZÓR NIEPODLEGŁOŚCI 7 listopada 2014 roku


Rozpoczęcie uroczystości o godzinie 18:00 w Chochołowym Dworze w Jerzmanowicach

W programie:

WIECZÓR PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH

KONCERTY: MŁODZIEŻOWEGO ZESPOŁU "MAZURECZEK", ZESPOŁU "SOKOŁY", ORKIESTR DĘTYCH Z PRZEGINI, JERZMANOWIC I SĄSPOWA, WYSTĘP ZESPOŁU DZIECIĘCEGO ZE ŚWIETLICY "NADZIEJA"

WYSTĘPY KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH, KLUBÓW SENIORA,OSP

WSPÓLNE ŚPIEWANIE PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH

WRĘCZENIE WYRÓŻNIEŃ ZASŁUŻONYM DLA KULTURY PAMIĘCI W GMINIE JERZMANOWICE PRZEGINIA

WARSZTATY LEPIENIA Z GLINY DLA DZIECI 

PostHeaderIcon Biuro nieczynne w dniu 10 listopada 2014

10 listopada (poniedziałek) dniem wolnym od pracy

Informujemy, że dzień 10 listopad 2014r. (poniedziałek) jest dniem wolnym od pracy dla pracowników biura Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Jurajska Kraina w zamian za dzień
1 listopada 2014 – Wszystkich Świętych przypadający w sobotę.

W sprawach pilnych, w tym również w sprawach związanych z prowadzonym postępowaniem ofertowym dotyczącym kompleksowej usługi w zakresie utworzenie Parków Nordic Walking, proszę się kontaktować telefonicznie z Dyrektorem Biura LGD Jurajska Kraina: p. Piotr Foszcz, nr telefonu 501 426 628.

 

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 70