ul. Szkolna 4,
32-043 Skała

+48 12 380 10 61
biuro@jurajskakraina.pl

Relacja - Stacja Słomniki - Pociąg do muzyki oraz Święto czekolady w Słomnikach 2017

.

swietoczekolady relacja2017„Już czas, to czas, to czas na zabawę, już czas (…)” – tak w sobotnie popołudnie, 26 sierpnia 2017 roku, aktorzy Teatru Kultureska zachęcali do zabawy.

To prawdziwy pociąg do muzyki, który zatrzymał się na stacji Słomniki! Piknik rodzinny, gry i zabawy, czyli Święto Czekolady z Orzechami, zapoczątkowało (po)ciąg wydarzeń.

Atrakcje, jakie przygotowało Centrum Kultury w Słomnikach przy współudziale Lokalnej Grupy Działania „Jurajska Kraina” pozwoliło najmłodszym w pełni spożytkować energię poprzez ruch i zabawę.

Animatorzy dbali o najmłodszych, a wesołe miasteczko i wszechobecna „lejąca się” czekolada wywoływała uśmiech na twarzach uczestników. Po czekoladzie, przyszedł czas na Bajkową Fiestę – interaktywny spektakl Teatru Kultureska. Oryginalny przekaz, śpiewany przez aktorów, którego głównym tematem była ekologia, zagwarantował dzieciom, a także całym rodzinom, świetną zabawę. Po prawie czterech godzinach atrakcji dla najmłodszych, przyszedł czas na występ zespołu Switch it, a później koncert zespołu Kobranocka i Taraka.

Licznie przybyłe rodziny z dziećmi na Stację Słomniki, odwiedzały również stoisko z materiałami promocyjno-informacyjnymi LGD „Jurajska Kraina”. Przez cały czas trwania wydarzenia, pracownicy Biura LGD informowali o możliwości pozyskania środków z funduszy europejskich za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania.

Fotorelacja z wydarzenia: 

 

stat4u